فرصت محدود

بازدید کننده گرامی 

 آتلیه عکس کودک ستوده از تاریخ 1401/6/01 به علت مهاجرت تعطیل شده است . درصورتی که از مشتریان قدیم این مجموعه هستید خبر خوبی برایتان داریم. برای حفظ حقوق شما مشتری عزیز فرصتی مهیا کرده ایم تا بتوانید کلیه فایلهای خود را که در آرشیو این مجموعه دارید با کمترین قیمت و با کیفیت اورجینال خریداری نمایید تا در صورت نیاز بتوانید چاپ و استفاده نمایید
مشتریان قدیمی آتلیه عکس ستوده میتوانند با 90 درصد تخفیف باورنکردنی فقط با پرداخت 500هزار تومان کل آرشیو عکس های خود را که از ابتدا در این آتلیه عکاسی نموده اند دریافت نمایند

در این طرح فایل کلیه عکس ها به صورت اصلی و اورجینال تحویل داده میشود.  

توجه

فرصت استفاده از این طرح محدود بوده و پس از اتمام طرح کلیه عکس ها حذف خواهند شد و آتلیه تخصصی عکس ستوده هیچ گونه مسولیتی در قبال نگهداری عکس های قدیمی نخواد داشت.

برای استفاده از این طرح کافیست مبلغ 500 هزار تومان به کارت

5029-0810-5587-7647  به نام خانم زهرا ستوده 

واریز و رسید واریز وجه را به همراه مشخصات خود و نام فرزند دلبندتان از طریق واتس آپ به شماره 09370846748 ارسال نمایید . پس از اماده سازی عکس ها بر روی DVD رایت شده و برای شما ارسال خواهد شد .

با توجه به تعداد بالای مشتریان قدیمی خواهشمند است ضمن صبوری صرفا از طریق ارسال پیام از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید و از تماس تلفنی خود داری نمایید ضمنا خانم ستوده از طریق تلگرام شخصا پاسخگوی سوالات شما هستند  .

فرم تماس با ما

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت محفوظ و متعلق به اتلیه تخصصی عکس بارداری و کودک فوتو ستوده میباشد