ورود و عضویت
0
سبد خرید شما خالی است

قوانین آتلیه ستوده

شرایط، نکات عمومی و قوانین آتلیه تخصصی عکس بارداری و کودک ستوده 

لطفا تمامی قوانین را با دقت کامل مطالعه نمایید :

بدیهی است قوانین و روند عکاسی در هر آتلیه ای با دیگری متفاوت است .لذا خواهشمندیم تمامی نکات ارائه شده را به دقت مطالعه فرمایید . این توضیحات در روند عکاسی از بارداری و یا کودک دلبند شما ضروری است و شما از ابتدا تا انتها ، با قوانین و مراحل عکاسی در آتلیه عکس ستوده آشنا می شوید . تمامی تلاش ما این است که در محیطی آرام و امن ، عکس هایی به یادماندنی از لحظه های تکرار نشدنی شما به تصویر بکشیم .


1- ما در آتلیه عکس ستوده به هیچ عنوان ورودیه دریافت نمیکنیم  اما حداقل ثبت سفارش برای هر نفر 5 قطعه عکس  می باشد .


2- جهت رزرو وقت عکاسی دو شیوه آنلاین و سنتی وجود دارد .

  • در شیوه انلاین

شما با مراجعه به صفحه رزرو آنلاین مراجعه و با انتخاب وقت و زمان مناسب وقت خود را رزرو می کنید . در این شیوه همه چیز به صورت آنلاین انجام می شود .

  • در شیوه سنتی

1 – تماس با تلفن ۳۲۵۶۲۲۱۹-۰۲۶ جهت انتخاب روز و ساعت عکاسی .
2 – واریز مبلغ 150.000 تومان   به شماره کارت ۵۵۸۰-۶۵۴۳-۰۶۱۰-۶۲۲۱  نزد بانک پارسیان به نام خانم  زهرا ستوده  به عنوان بیعانه. 

3 – تماس با تلفن ۳۲۵۶۲۲۱۹-۰۲۶ جهت اعلام ساعت واریز بیعانه و ارسال رسید از طریق واتس آپ به شماره  ۳۲۵۶۲۲۱۹ .

توجه : مبلغ پرداختی به عنوان بیعانه به هیچ عنوان مسترد نمی شود زیرا رزرو انجام شده کنسلی ندارد و وقت رزروی شما صرفا تا 48 ساعت قبل از عکاسی قابل جابجایی به روز دیگر می باشد .


3- مدت زمان عکاسی 2 ساعت  خواهد بود که شامل عکاسی و انتخاب عکس می باشد .

توجه : زمان رزرو شده برای شما صرفا متعلق به خانواده  شماست و عکاسی به صورت اختصاصی از شما و کودک دلبندتان انجام می شود لذا حضور به موقع و سر وقت در آتلیه الزامی است ، چرا که در صورت تاخیر ، از زمان عکاسی شما کم خواهد شد  تا با تایم بعدی تداخل ایجاد نشود .

توجه : زمان رزرو شده مخصوص یک خانواده می باشد و به هیچ عنوان در وقت رزرو شده از چند خانواده عکاسی نمی شود و خواهشمندیم از آوردن همراه به جز پدر و مادر خودداری نمایید . 

توجه: حداقل عکس انتخابی 5 قطعه عکس برای یک نفر می باشد و درصورت اضافه شدن نفرات برای هر نفر 3 قطعه عکس بیشتر به حداقل خرید اضافه میشود .

توجه: آتلیه ستوده  عکاسی تخصصی از کودک و بارداری می باشد لذا به دلیل صرف وقت بیشتر در زمان رتوش هزینه عکس های پدر و مادر و دیگر همراهان همچون پدر بزرگ و مادربزرگ و …. با رقم بالاتری انجام میشود .


4- شما محدودیتی برای آوردن لباس ندارید اما توجه داشته باشید که با هر دست لباس و یا هر دکوری که عکاسی انجام شود، باید حداقل 2 عکس انتخابی داشته باشید .

توجه : جهت رعایت پروتکل های بهداشتی و نظافت آتلیه از آوردن کفش های کثیف خودداری نمایید و کفشها حدالامکان نو باشند در غیر اینصورت شب قبل از عکاسی کفش های خود را کاملا شسته و تمیز نمایید و در آتلیه هم کف کفش ها ضدعفونی خواهند شد .


5- پس از عکاسی و در زمان انتخاب عکس 70 درصد مبلغ فاکتور تسویه خواهد شد .


6-  به دلیل قیمت های پایین تر نسبت به همکاران محترم چاپ مجدد عکس با همان قیمت انجام میشود .


7- بعد از مرحله انتخاب عکس ،  امکان حذف یا تعویض عکس وجود ندارد .


8- تحویل عکس ها 30 روز کاری بعد از انتخاب عکس می باشد .


9- توجه داشته باشید که ادیت عکس ها با شرایط زیر انجام میشود . 

  •  به دلیل خراب شده بافت پارچه ها در ادیت عکس ها چروک لباس ها اصلاح نمیشود پس لطفا لباس های خود را  اتو شده بیاورید .
  • سعی کنید قبل از حضور در آتلیه به صورت ملایم آرایش کرده باشید . موهای خود را سشوار کشیده باشید چراکه وز موهای شما در روتوش اصلاح نخواهد شد .

به هیچ عنوان انتظار نداشته باشید تا برای پدر مو اضافه بشه و یا کار هایی که نرم افزار های موبایلی انجام میدن مثل (افزایش مژه ، گونه گذاری ، جابجایی سر ، تغییر رنگ بکگراند یا لباس ، اصلاح ابرو ، تغیر فرم بینی و ….) رو ماهم انجام بدیم چون در چاپ کاملا مشخص میشه اما لاغر کردن جزیی مادر ، از بین بردن غبغب ،کوچک کردن جزیی بینی به درخواست مشتری انجام خواهد شد .

10- تسویه حساب کامل قبـل از تحویل عکس ها صورت می گیرد .


11-فایل عکس های انتخاب شده پس از تحویل عکس‌های چاپ شده ، به صورت  ریسایز شده در سایز ۷۶۸ * ۱۰۲۴  پیکسل به همراه لوگوی آتلیه ستوده به صورت رایگان از طریق تلگرام ارسال می شود .


12- فایل عکس های خام فقط به مدت 1سال نزد آتلیه ذخیره مانده و بعد از یک سال فقط عکس های چاپ شده در آرشیو نگهداری می گردد .


13- در مواقع ضروری و در صورت اطلاع دادن به آتلیه ، 2 روز قبل از تایم عکاسی ، امکان جابجایی تایم فقط برای یک بار وجود دارد.  به علت تقاضای زیاد برای روزهای پنجشنبه امکان کنسلی و جابجایی در این روزها وجود نداشته و مبلغ پرداخت شده مسترد نمی گردد .


14- از آوردن همراه بیش از یک نفر خودداری کرده و در صورت نیاز از قبل با آتلیه هماهنگ نمایید .


15- لطفا بعد از آماده شدن عکس ها ، در زمان تحویل عکس از سالم بودن عکس های چاپ شده در استودیو اطمینان حاصل فرمایید زیرا بعدخروج شما مشتری محترم ؛ استودیو ستوده مسئولیتی در قبال مشکلات عکس ها نخواهد داشت .


16- آتلیه ستوده  مالک معنوی عکس ها بوده و در صورت نیاز از عکس های انداخته شده در وب سایت آتلیه ، شبکه های اجتماعی و یا تبلیغات محیطی استفاده خواهد نمود در صورتی که مخالف استفاده از عکس های خود در موارد ذکر شده می باشد حتما این موضوع را در فرم مربوطه ذکر نمایید .


17- طبق بند 8 قرارداد تنظیم شده توسط اتحادیه عکاسان و فیلمبرداران کرج ، سورس فایل عکس گرفته شده توسط واحد های مجاز اتحادیه تنها با  پرداخت هزینه آن توسط متقاضی قابل فروش می باشد .

در صورت درخواست فایل با بالاترین کیفیت

هر فریم با ادیت (فایل اصلی) : مبلغ 150.000 تومان  
 

18- تهیه بادکنک گاز هلیوم جهت عکاسی تولد و جشن ها به عهده مشتری می باشد و هزینه آن از مشتری اخذ خواهد شد .       


 19 – رزرو وقت به صورت آنلاین یا سنتی به معنای پذیرش کلیه قوانین در آتلیه ستوده می باشد و آتلیه ستوده مسئولیتی در قبال عدم مطالعه قوانین توسط شما را ندارد .